قوانین و مقررات
1- خدمات و محتويات پرتال "بیا"، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي به هيچ عنوان نمي تواند بر اساس قوانین مدنی و جزائی دولت جمهوری اسلامی ایران از اطلاعات موجود در پرتال "بیا" بدون کسب اجازه استفاده نمايد.
2-کاربران پرتال "بیا" متعهد گردیده اند که از اين سايت و امکانات آن برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از آن می باشد، استفاده نخواهند کرد. شما از پرتال "بیا" به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.
3- پرتال "بیا" هیچ یک از محتویات آگهی های املاک و سایر مطالب و یا آگهی هایی را که توسط کاربران یا سرویس های دیگر در سایت اضافه می شود تائید و درستی اطلاعات آن را تضمین نمی کند، بررسی صحت اطلاعات بر عهده کابران می باشد.
4- استفاده شما و مرور و جستجوی شما در پرتال "بیا" با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. پرتال "بیا" تعهدى در قبال خسارات مستقیم، غیر مستقیم، اتفاقى، تبعات حقوقی ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
5-شما این اختیار را به پرتال "بیا" داده اید تا در هر زمان که صلاح بداند، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا حساب کاربری را که ایجاد می‌کنید، حذف نماید.
6- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
7- پرتال "بیا" مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "قوانین و مقررات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به پذیرفتن چنین تجدید نظرهایى هستید.
8- کاربران متعهد می گردند که قبل از هرگونه استفاده از پرتال "بیا" به آدرس اینترنتی "www.Bea.ir" ، قوانین و مقررات را مطالعه نمایند. بنابراین هرگونه استفاده از پرتال "بیا" به معنای مطالعه و پذیرفتن تمامی بند های ذکر شده در قسمت "قوانین و مقررات" می باشد.